Kurumsal

Üstün kalite ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş VETROLA CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yoğun bir AR-Ge döneminden sonra, Dünya ve Avrupa standartlarında; çok geniş bir yelpazede cam lavabo üretimine başlamıştır. Firmamız 2005 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında varlığını sürdürmektedir. Yurtiçi pazarında ayda 1500 adet cam lavabo üretimi ile lider konumdadır. Ürünlerimizde hammadde olarak Amerikan ve Belçika menşeli cam, İtalyan ve Alman menşeli boya kullanılmakta olup, üretimde Dünya ve Avrupa standartları uygulanmaktadır. Amerika, Avrupa ve Asya ülkelerine doğrudan ve dolaylı olarak ihracat yapan şirketimiz, artan satış ivmesine paralel olarak kapasitesini ve teknolojisini sürekli güncellemektedir. Yenilikçi yapısı ve üstün hizmet anlayışı ile siz değerli dostlarının daima hizmetinde olacak VETROLA, hassas ve titiz çalışma ile özel tasarımlar ve şık banyolar yaratmaktadır.
1Misyon
Tüketicilere uygun fiyatlarla, kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken, en iyi hizmeti sağlayıp, müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak.
2Vizyon
Yenilikçi ve fark yaratan tasarımları, kaliteli ürün ve hizmetlerle faaliyet gösterdiği coğrafyada liderliği sürdürmek ve cam lavabo üretiminde dünya çapında tanınan bir marka olmak.

Proje

İstediğiniz ölçü ve renklerde tasarım yapılır.

Üretim

Projeye bağlı kalınarak üretiminiz yapılır.

Sonuç

Ürünlerin tüm testleri yapılıp teslim edilir.
Anasayfa
Kurumsal
Ürünler
İletişime Geç